Contact

Contact 

Domein Puyenbroeck
Puyenbrug 1a in Wachtebeke
09 342 42 42
puyenbroeck@oost-vlaanderen.be
Volg ons op Facebook en Twitter

Recreatie
09 342 42 42
puyenbroeck@oost-vlaanderen.be

Sport
09 342 42 60
puyenbroeck.sport@oost-vlaanderen.be

Sportdagen voor groepen of teambuilding
09 342 42 97
puyenbroeck.sportdag@oost-vlaanderen.be

Sportdagen voor scholen
09 342 42 54
puyenbroeck.schoolsport@oost-vlaanderen.be

Zwemlessen
09 342 42 88
puyenbroeck.zwemschool@oost-vlaanderen.be

Golf
09 342 42 76
golf.puyenbroeck@oost-vlaanderen.be
Volg ons op Facebook en Twitter

Verblijfscentrum
09 342 42 60
puyenbroeck.sportverblijf@oost-vlaanderen.be

Camping
09 342 42 07
camping.puyenbroeck@oost-vlaanderen.be

Educatie
09 342 42 17
puyenbroeck.educatie@oost-vlaanderen.be

Zaal en evenementeninfrastructuur huren
09 342 42 95
puyenbroeck@oost-vlaanderen.be

Sportreservaties
09 342 42 50
puyenbroeck.sportreservaties@oost-vlaanderen.be

Provinciaal molencentrum Mola
09 342 42 40
mola@oost-vlaanderen.be

Restaurant en eventlocatie The New Four Seasons
Craenendam 1 in Wachtebeke
09 342 60 10
info@de-vier-seizoenen.be
www.de-vier-seizoenen.be

Cafetaria De Laatste Afslag
Craenendam 3 in Wachtebeke
09 342 42 81
info@delaatsteafslag.be
www.delaatsteafslag.be